۱۱:

با حضور معاون وزیر نفت صورت گرفت

برگزاری ششمین جشنواره شهید تندگویان در آبادان

ششمین یادواره شهید تندگویان با حضور معاون وزیر نفت در آبادان برگزار شد.

مهندس کاظمی در ششمین یادواره شهید تندگویان ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری آخر صفر و با ادای احترام به صنعت نفت و مقام شهید تندگویان اظهار کرد: خوشحالم که ششمین جشنواره شهید تندگویان در آبادان برگزار می‌شود چرا که آبادان قدمگاه شهیدان است.

وی پیام عذرخواهی وزیر نفت را به دلیل عدم حضور در این مراسم به نزد حاضران اعلام کرد و افزود: تمام ملت ایران در طول انقلاب اسلامی از جان مایه گذاشتند اما عزیزان صنعت نفت در معرض امتحان بزرگی قرار گرفتند.

معاون وزیر نفت تصریح کرد: پیش از آغاز جنگ تحمیلی پالایشگاه آبادان بالغ بر 60 درصد از انرژی کشور را تولید می‌کرد.

کاظمی ادامه داد: دشمن بعثی که خواب اشغال یک هفته‌ای کشور را در سر داشت عزیزان صنعت نفت بودند که اجازه ندادند که با کاهش 60 درصدی انرژی کشور در جنگ 8 ساله مملکت دچار مشکل شود.

معاون وزیر نفت اظهار کرد:‌ ما در طول جنگ با راکد شدن 60 درصد انرژی کشور توانستیم انرژی مورد نیاز را تهیه کرده و در طول 8 سال جنگ به کمترین مشکلی بربخوریم.

وی تاکید کرد:‌ عزیزان صنعت نفت پس از آتش‌بس در یک کار جهاد گونه پس از هشت ماه پالایشگاه آبادان را به مرحله تولید رساندند.

کاظمی خاطر نشان کرد: پالایشگاه آبادان مظهر مقاومت بود که عزیزان صنعت نفت توانستند با یک پدافند غیرعامل از آن دفاع و آن را احیاء کنند

نسخه چاپیارسال به دوستان.
خبرگزاری فارس: ششمین یادواره شهید تندگویان در آبادان آغاز شد
 

 

/ 0 نظر / 44 بازدید