سفر حجت الاسلام حسنی از بنیاد شهید به خطه شهیدپرور آبادان

 
سفر حجت الاسلام حسنی به خطه شهیدپرور آبادان
 
 
       به گزارش "ایثار"، قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید در سوم اسفند ماه 92 در ادامه سفر به استان خوزستان، وارد آبادان شد و ضمن زیارت قبور منوّر شهدای این شهرستان با قرائت فاتحه و تقدیم گل، نسبت به شهیدان خفته در این گلزار، ادای احترام کرد.

وی سپس بر مزار حجت الاسلام و المسلمین شهید "شریف قنوتی"، اولین روحانی شهید دفاع مقدس حضور یافت و در ادامه از قطعه شهدای واقعه سینما رکس آبادان بازدید کرد.حجت الاسلام و المسلمین حسنی در جریان بازدید از گلزار شهدای آبادان، با همسر شهید والامقام "علیرضا والا آزادپور" دیدار و از صبوری و تلاش این همسر شهید برای تربیت فرزندانی صالح و شایسته قدردانی کرد.

پس از آن حجت الاسلام حسنی به منزل "حاج ملا صالح قاری" آزاده مقاوم و تلاشگر دفاع مقدس رفت و وی را به خاطر تحمل سال ها رنج و مرارت در زندان های دوران سیاه طاغوت و دوران دفاع مقدس ستود و از این اسوه بردباری و صبوری تجلیل و ضمن ابلاغ پیام ولی امر مسلمین به ایثارگران با تقدیم لوح سپاس و هدیه ای از "حاج ملا صالح قاری" قدردانی کرد.

این آزاده مقاوم از فعالان دوران انقلاب و دفاع مقدس بوده و دارای سابقه دستگیری و حبس در دوران طاغوت، حضور در عملیات ها‌و مأموریت های مختلف و اسارت به دست نیروهای متجاوز بعثی است.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین حسنی در دیدار با خانواده معظم جانباز "شولی" و پنج شهید و ایثارگر، گفت: خدا را شاکریم که به زیارت شما آمدیم و من  حامل پیام مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) خطاب به شما عزیزان بوده و بنا به فرمان ایشان انجام وظیفه کرده و به خدمت شما رسیدم.

وی افزود: شما شناسنامه روشن و ارزشمندی در پیشگاه خداوند دارید و اسناد زنده و زبان گویای شهدا هستید، بنابراین با وجود مشکلات فراوان نزد خداوند مقرّب تر هستید، لذا پاسدار حریم اسلام باشید.

حجت الاسلام حسنی ضمن اهدای لوح تقدیر از ایثارگری های این خانواده   قدرشناسی به عمل آورد و خطاب به همسر این جانباز قطع پا که خود، خواهر یک جانباز و سه شهید والامقام "کارکوب زاده" است، اظهار داشت: شما نیز خودتان جایگاه مستقل و رفیعی نزد خدا دارید و در پیشگاه خداوند مقرّب هستید.

/ 0 نظر / 27 بازدید