نور چشم آبادان

پاسداشت مجاهدات و پایمردیهای ایت الله جمی ره

آیت‌الله جمی از کما خارج شد
ساعت ٤:۳٤ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/۱٠/٧  
 نیکنام در آبادان افزود: در حال حاضر آیت‌الله غلامحسین جمی بدون نیاز به دستگاه، تنفس می‌کند و چشمهایش نیز از شب گذشته باز شده و توانایی تکان دادن دستش را نیز دارد.
فارس: پزشک معالج آیت‌الله جمی امام جمعه سابق آبادان گفت: با دعای خیر مردم و تلاش شبانه‌روزی کادر پزشکی بخش ICU بیمارستان امام خمینی (ره) شرکت نفت آبادان، آیت‌الله جمی این رزمنده و یادگار ارزنده دفاع مقدس از شب گذشته از حالت کما خارج شد.

شهرام نیکنام در آبادان افزود: در حال حاضر آیت‌الله غلامحسین جمی بدون نیاز به دستگاه، تنفس می‌کند و چشمهایش نیز از شب گذشته باز شده و توانایی تکان دادن دستش را نیز دارد.

وی اظهار داشت: با وجود این تغییرات اما هنوز ایشان از هوشیاری کامل برای شناخت محیط اطراف و پیرامون خود را ندارد اما تغییرات جدید جسمانی وی امیدوار‌کننده است.

این پزشک متخصص مغز و اعصاب خاطرنشان کرد: با وخیم شدن حال جسمانی آیت‌الله جمی با پیگیری رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) شرکت نفت آبادان یک پزشک متخصص ICU از تهران به آبادان اعزام شد و اقدامات مراقبتی بیشتر در دستور کار قرار گرفت که این موضوع در بهبود نسبی حال ایشان تاثیر‌گذار شد.

پزشک معالج امام جمعه سابق آبادان بار دیگر از عموم مردم ولایت‌مدار خواست برای شفای عاجل این روحانی نستوه دعا کنند.

کلمات کلیدی: