نور چشم آبادان

پاسداشت مجاهدات و پایمردیهای ایت الله جمی ره

نماینده ولی فقیه در خوزستان:حجت الاسلام والمسلمین جمی سمبل مقاومت آبادان شد
ساعت ۸:٤۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/۱٠/۸  

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در اهواز، آیت الله موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در پیامی آیت الله جمی را پدر رزمندگان اسلام و سمبل مقاومت آبادان خواند و  ارتحال وی را تسلیت گفت.

متن این پیام به این شرح است:

 

 

عالم جلیل القدر و مجاهد خستگی ناپذیر حضرت حجت الاسلام و المسلمین جمی پس از عمری خدمت صادقانه و خالصانه در آستانه ماه محرم الحرام و سوگواری حضرت سید الشهداء (ع) دعوت حق را لبیک گفته و به اولیاء گرامش خصوصا مولایش ابی عبدالله الحسین علیه السلام پیوست .

 

از ویژگیهای ایشان عشق شدید به ساحت مقدس حضرت ابی عبدالله الحسین و ذکر مصائب آن حضرت بود .

 

آنجناب یک روحانی دلسوز و مردم دوست و مجاهد خستگی ناپذیر بود ، از بدو قیام حضرت امام خمینی در سال 42 به صفوف انقلاب پیوست و با خطابه های غرّا و آتشین با رژیم ستمشاهی مبارزه کرد ، در دوران دفاع مقدس در زیر آتش شدید دشمن مقاومت قهرمانانه کرد و در حق رزمندگان اسلام پدری نمود و بحق سمبل مقاومت مردم آبادان و پیر جبهه ها شد .

 

اینجانب که در این مصیبت جانسوز برادری صمیمی و همکاری قدیمی و همرزمی ارزشمند را از دست داده ام و در مصیبت سهیم و شریک می باشم، با تأسف و تأثر به محضر مقدس رهبر معظم انقلاب اسلامی و ولی فقیه حضرت آیت الله العظمی خامنه ای و بیت شریف و محترمشان و همچنین مردم ولایتمدار آبادان تسلیت عرضه داشته، جبران این ضایعه مولمه را از درگاه باری تعالی مسئلت دارم .

 

 

 

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته .

 

اهواز- موسوی جزایری


کلمات کلیدی: موسوی جزایری