نور چشم آبادان

پاسداشت مجاهدات و پایمردیهای ایت الله جمی ره

آیت الله شفیعی: حجت الاسلام جمی عامل افزایش روحیه رزمندگان در آبادان بود
ساعت ٧:۳۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/۱٠/۸  
اهواز - خبرگزاری مهر: نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: حجت الاسلام و المسلیمن جمی اسطوره مقاومت و پایداری در حماسه هشت سال دفاع مقدس در شهرستان آبادان بود.

به گزارش خبرنگار مهر در اهواز، آیت الله سید علی شفیعی امروز در جلسه شورای اداری در سالن اجتماعات سازمان آب و برق عنوان کرد: این عالم ربانی با ثبات و ایستادگی خود در آبادان بزرگ ترین روحیه را به رزمندگان اسلام می داد.

وی عنوان کرد:حجت الاسلام و المسلیمن جمی  انسانی مخلص ، خدا پرست و با ایمان بود که هیچگاه نمی توان او را فراموش کرد.

آیت الله شفیعی گفت: حجت الاسلام جمی در سنگر امامت جمعه، روحانیت و در دیگر سنگرها به بهترین شکل ممکن انجام وظیفه و خدمت رسانی کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به فرا رسیدن ایام عزاداری اباعبدالله حسین (ع) اشاره و اظهار داشت: بزرگ ترین سرمایه ما برای حفظ دین و مذهب همین برنامه هایی است که برای امام حسین(ع) برگزارمی شود.

آیت الله شفیعی گفت: دشمنان نیز به خوبی به این مسئله دست یافته اند و به همین منظور از سه سال گذشته با یک برنامه ریزی دقیق به دنبال ضربه زدن به اعتقادات مردم بوده اند.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری افزود: استکبار دست بر روی سه نقطه حساس مرجعیت، روضه خوانی و اشعار مداحان که شیعیان بر روی آنها حساس هستند گذاشته است و دقیقا بر روی آنها برنامه ریزی کرده اند.

آیت الله شفیعی اضافه کرد: دشمنان با تفرقه افکنی بین مراجع تقلید به عنوان بزرگ ترین پشتوانه مردم در جامعه اسلامی، رخنه کردن در مراسم روضه خوانی ها و از محتوا تهی کردن این مراسم ها و برانگیختن شاعران و مداحان بی سواد و تهی از اعتقادات اسلاهی به دنبال ضربه زدن به اسلام و شیعه هستند


کلمات کلیدی: نمایدنگان خبرگان