نور چشم آبادان

پاسداشت مجاهدات و پایمردیهای ایت الله جمی ره

3 روز عزای عمومی در آبادان به‌مناسبت ارتحال آیت‌الله جمی
ساعت ۱:۱۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/۱٠/۸  
فرماندار آبادان و امام جمعه آبادان با صدور اطلاعیه مشترک به‌مناسبت ارتحال آیت‌الله جمی با صدور اطلاعیه مشترک سه روز در آبادان عزای عمومی اعلام کردند.
سید خلف موسوی امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار داشت: با توجه درگذشت آیت‌الله جمی امام جمعه مجاهد و یادگار دوران دفاع مقدس، از فردا به مدت سه روز در شهرستان آبادان عزای عمومی خواهد بود.
وی با اشاره به اینکه آیت‌الله جمی اولین امام جمعه شهر آبادان بعد از انقلاب و نماینده امام راحل و مقام معظم رهبری در این شهر بود، اظهار داشت: آیت‌الله جمی حق بزرگی بر گردن انقلاب و نظام و مردم ولایت‌مدار آبادان دارد و به این خاطر ستاد ارتحال آن عالم ربانی ساعتی پیش در فرمانداری تشکیل شد.
وی از تعطیلی یک روزه در شهرستان آبادان در روز تشییع پیکر آن مرحوم خبر داد و خاطرنشان کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، مراسم تشییع آن بزرگوار روز سه‌شنبه تعیین شد.
فرماندار آبادان از عموم مردم همیشه در صحنه و قدرشناس خوزستان خواست به پاس مجاهدت‌ها و ایستادگی‌های آیت‌الله جمی در دوران هشت سال دفاع مقدس حضوری چشمگیر در آیین‌های تشییع و ترحیم آن بزرگوار داشته باشند.

کلمات کلیدی: